Idealna impreza firmowa

 

Jakiś czas temu szef wpadł na pomysł, iż zorganizuje imprezę firmową z okazji bardzo dobrych wyników jakie wygenerowaliśmy jako firma. Z racji, iż wszelkie spotkania, czy inne sprawy firmowe pomagam w organizowaniu ja, dlatego wiedziałam, że obowiązek przygotowania imprezy firmowej również spadnie na moją osobę.

Impreza firmowa na wysokim poziomie

imprezy firmowe organizacjaI tak też właśnie było. Szef poprosił mnie abym przygotowała imprezę, która odbędzie się za trzy tygodnie. Zupełnie zielona w tym temacie, długo myślałam nad tym od czego w ogóle zacząć, jakie dodatkowe atrakcje przygotować, czy zmieszczę się w budżecie jaki był na to przygotowany no i przede wszystkim w czasie, ponieważ trzy tygodnie było to dla mnie zdecydowanie za mało. Zaczęłam dużo przeglądać w internecie na temat imprez firmowych i natknęłam się na firmę imprezy firmowe organizacja. Prosta nazwa, dokładnie zawierała to czego szukałam, dlatego bez wahania sięgnęłam po telefon i zadzwoniłam. Odebrała bardzo miła i serdeczna pani, która zapewniła mnie, iż w swojej karierze przygotowali tysiące imprez firmowych, na różną ilość osób, o różnym charakterze i w różnych miejscach i dlatego lepiej trafić nie mogłam. Kamień z serca, pomyślałam. Szybko uzgodniliśmy ile budżetu mam do rozgospodarowania i jak mniej więcej chcę żeby to wszystko wyglądało. Firma zorganizowała lokal, do mnie należało tylko potwierdzenie, czy akceptuję takie warunki. Zadbała o najmniejszy szczegół, jedzenie, atrakcje, wystrój, niespodziankę powitalną.

Cieszę się, że w wieku w którym żyjemy, wszystko można znaleźć w internecie, że jest ktoś kto umie coś czego ja nie umiem i z chęcią mi w tym pomoże. Jest to firma, która istnieje kilkanaście lat na rynku i z roku na roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Naprawdę miło zaskoczył mnie profesjonalizm i spokojne podejście do tematu.

 

Komentarze zostały wyłączone.