Miałam swoje sprawdzone miejsce związane z naprawą

wpis w: Informatyka | 0

Kilka lat temu miałam problem z komputerem. Zajmowałam się projektowaniem gier i obciążenie mojego sprzętu było spore. Jednak ja go traktowałam jak narzędzie pracy i musiałam go mieć aby móc odpowiednio wykonywać swoje obowiązki.

Musiałam mieć sprawny komputer do pracy!

serwis komputerowy w SzczecinieTo było dla mnie istotne. Musiałam z czegoś się utrzymywać. Na dodatek nabywając go wydałam spore oszczędności. Aby móc coś na nim konkretnego robić to musiałam mieć wysokie parametry dostosowane do wymagających programów. Gdy mój komputer został uszkodzony próbowałam sama w jakiś sposób się nim zająć. Niestety nie potrafiłam nic z nim zrobić. Padł i koniec… Tutaj moja wiedza i umiejętności się skończyły. Wiedziałam, że w tym momencie warto go oddać do specjalistów. Był nim serwis komputerowy w Szczecinie. To miejsce znałam od jakiegoś czasu. Oni pomagali mi unowocześniać zawartość mojego sprzętu stacjonarnego tak aby był jeszcze bardziej wydajny. Doskonale mnie znali dlatego o pomoc zwróciłam się właśnie do nich. Na miejscu okazało się, że problem był bardzo skomplikowany i potrzeba będzie sporo pracy i czasu aby go przywrócić. Wszystko wiązało się z zamawianiem pewnych elementów, instalacją i testami kontrolnymi. Musiałam trochę poczekać. Na szczęście doświadczeni informatycy zrobili wszystko co w ich mocy aby naprawić mi mój komputer. Byłam z tego bardzo zadowolona, ponieważ kupno całkiem nowego nawet nie wchodziło w rachubę.

Nie było mnie stać w tym momencie na całościową wymianę profesjonalnego urządzenia, które musiało być z najwyższej półki. Na szczęście informatycy poradzili sobie i zaczęli wymieniać tylko te rzeczy, które stanowiły problem. Moja wiedza nie była tak szeroka w tym zakresie i cieszyłam się z tego powodu, że serwis pomógł mi w sprawnej naprawie. W końcu mogłam wrócić do obowiązków i wykonywać zlecenia.  

Komentarze zostały wyłączone.