Nie miałam torby podróżnej na wakacje

wpis w: Turystyka | 0

W tym roku stawiałam na prawdziwy wypoczynek. Nie byłam na wakacjach od trzech lat z pewnych względów. Jednak uznałam, że w końcu należy mi się chwila relaksu i w tym roku chciałam polecieć za granicę. Koniecznie samolotem, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam okazji, a to było moje prawdziwe marzenie.

Musiałam mieć walizki na lot do Aten

walizki pucciniJako miejsce docelowe wybrałam piękne Ateny. Było to miejsce związane z turystyką pod różnym kątem. Ja chciałam je zobaczyć. Znalazłam nawet biuro podróży, które miało świetną ofertę i zarezerwowałam miejsce. Byłam bardzo podekscytowana, ponieważ wszystko miało się zmienić. Nabrałam nawet energii do dalszej pracy zawodowej. Niestety podczas przygotowań okazało się, że ja nie mam nadającej się walizki. Moja stara już do niczego się nie nadaje i wstyd mi było zabierać ze sobą rozpadającą się torbę do Aten… Jeszcze tego samego dnia zaczęłam poszukiwania na sklepach internetowych. Liczyła się dla mnie prawdziwa okazja. Po czasie okazało się, że najładniejsze według mnie są dostosowane do podróży samolotem walizki puccini. Z zewnątrz wyglądały bardzo atrakcyjnie i ich kolor był wyrazisty. Według mnie to był ważny element podczas lotów samolotami, ponieważ wtedy łatwiej było odnaleźć własny bagaż. Nawet taki drobny szczegół jak kolor mógł okazać się wielką zaletą. Walizka przystosowana rozmiarowo do takiego środka transportu również ułatwiała zadanie. Dzięki temu można było spokojnie przechodzić przez odprawę nie martwiąc się o wymiary oraz wagę. Ja wybrałam model, który posiadał dodatkowe zabezpieczenie na zamek.

Według mnie to była bardzo wygodna rzecz i dawała dodatkowe poczucie bezpieczeństwa nawet w przypadku zgubienia rzeczy. Można było mieć pewność, że nikt obcy nie będzie wyjmował naszych osobistych przedmiotów z walizki. 

Komentarze zostały wyłączone.