Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia

wpis w: Wnętrza | 0

W moim domu kuchnia jest najważniejszym miejscem. Spędzam tam najwięcej czasu i uważam, że kuchnia jest niezwykle przytulnym pomieszczeniem jeżeli jest dobrze urządzona. Bardzo zależało mi więc na tym żeby w końcu zrobić remont swojej trochę starej już kuchni.  Na remont zbierałam jednak długo, bo chciałam nie mieć żadnych finansowych ograniczeń przy jej dekorowaniu.

Kuchenne meble na wymiar to dobra inwestycja

meble do kuchni na wymiar szczecinJedną z najważniejszych inwestycji w mojej nowej kuchni miały być przede wszystkim nowe meble, ponieważ zdecydowałam się na ich zamówienie na wymiar, a nie kupno gotowego zestawu. Bałam się, że w chcąc znaleźć dobre meble do kuchni na wymiar Szczecin nie będzie miał zbyt wielu dobrych stolarzy, ale na całe szczęście się myliłam. Szukając w Internecie i pytając wśród znajomych udało mi się wyselekcjonować aż sześć firm, z których usług byłam skłonna skorzystać. Zdziwiło mnie to, że meble na zamówienie są u nas aż tak popularne – tylko jedna firma miała czas by wykonać dla mnie zamówienie w miarę szybko (chociaż i tak myślałam, że będę musiała czekać krócej). Projektując meble ze stolarzem długo rozmyślałam na jaki typ drewna powinnam się zdecydować. Wiedziałam, że chcę by moja kuchnia wyglądała bardzo nowocześnie, ale nadal chciałam zachować w niej tą przytulną atmosferę. Koniec końców wybrałam jasne drewno z połyskiem.

Wyobrażając sobie to jak będzie wyglądać moja kuchnia po remoncie, nie wyobrażałam sobie, że pomieszczenie to będzie wyglądać aż tak dobrze. Meble kuchenne na zamówienie był to doskonały pomysł – nie do opisania jest to jak komfortowe jest używanie mebli, które są idealnie dostosowane moich potrzeb. Oprócz tego, że meble te są niesamowicie użytkowe to też mają fajny dizajn i stanowią największą ozdobę kuchni.

Komentarze zostały wyłączone.